Hakkımızda
Dünyanın her noktasına, 100 den fazla ülkeye, 7 kıtaya ihracat gerçekleştiren Ortac bugün kullandığı en üstün teknoloji ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.
Ortac, 1969 yılında Türkiye’de şirketi ilk endüstriyel enjeksiyon makine kalıplarını üretenlerden biri olan Mehmet Ortac tarafından kurulmuştur. Bugün Ortac, farklı sanayiler ve pazarlar için plastik, metal kablo rakorları ve spiral boru ve aksesuarları üretip mekanik, sistem mühendisliği, otomotiv sanayi, raylı sistemler, elektrik ve tesisat mühendisliği, tehlikeli alanlar, aydınlatma endüstrisi ve daha fazla alanlara hizmet eden dünya çapında bir kuruluştur.
Tüm Ortac ürünleri firmanın İstanbul’daki kendi üretim tesislerinde dizayn edilir, kalıplanır ve üretimi yapılır. Ortac firması ve ürünleri şuan itibariyle dünyanın farklı noktalarında 50'den fazla firma tarafından temsil edilmekte olup dünya çapında geniş iş ağıyla güçlü iş ilişkileri oluşturur.
Ortac uluslararası standartlar altında yoğun bir çalışma temposu, test süreçleri sayesinde tüm uluslararası standartlara sahip olup yüksek kalite konsepti, zaman yönetimi, iş etiği yaklaşımı ve uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Böylece Ortac dünyanın en önde gelen üreticilerinden birisi olarak öne çıkmıştır.  
 

 

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin