Ortaç Profil
Ortac, kurulduğu 1969 senesinden beri Ortac Kablo bağlantı ve koruma ürünleri üreticisi olarak gün geçtikçe gelişme kararlılığıyla en iyi hizmeti, en iyi kaliteyle vermeyi amaçlamaktadır.
Kurumsal olarak başlıca hedef, tamamıyla kendi imalatı olan ürünleri ile firmanın üstün standartlarını dünyanın birçok noktasında duyurmayı hedef edinmekle birlikte, geniş ürün yelpazesinin sağladığı çeşitlilikten de güç alarak Ortac standart ve kalitesine uygun şekilde mevcut güvenilir itibarını daha da yaymaktır.

Yalnız kablo rakorları değil ayrıca; bir çok farklı kullanım alanlarına hitap eden Ortac ORvent havalandırma elemanları, Tacflex spiral boru ve ekipmanları, Ortac hareketli kablo kanalları ve diğer Ortac ürünleri ile Ortac, sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Böylece firma “Tedarikçiniz olmamızdan dolayı gurur duyuyoruz “ sloganını benimseyerek sektörde daha iyi olma prensibinin hatırlattığı yükümlülüklerini yerine getirme sorumluluğuyla dünyanın her noktasına ulaşmaya çalışır. Öte yandan  sosyal ve çevresel sorumluluklara uymak, finansal getirilerden öte prensiplerin şekillendirdiği Ortac için bir zorunluluktur.

Ortac müşterilerle yalnızca iş anlamında değil, ayrıca sosyal olarak ta samimi ilişkiler kurmayı ve daha uzun soluklu saygın ilişkileri tesis etmeyi benimser.


 
Ortaç Teknik ve Performans
Teknik departman olarak müşteriden gelen anlık taleplere bile gerekli bilgileri ve veri akışını sağlar. Ortaç, bakış açısını müşterileri ve çalışanlarında gelen değerlendirmelere bağlı olarak doğru ilkeler ve problem çözücü adımlarla geniş çaplı hizmet skalasını geliştirmek olarak addeder.

Araştırma ve geliştirme departmanı; dizayn, ekipmanlar, teknik özellikler ve müşterilerin taleplerine uygun teknik perspektiften ürün uygunluğunu sağlamak için adına çalışmalar yapar.
 

Ortac Global
Günümüzde Ortac, uluslararası arenada daha fazla bölgede 5 kıtada 50 den fazla ülkede ön plana çıkmaktadır. Öte yandan Ortac, kalitesini mevcut en iyi fiyat dengesiyle ulaştırabileceği her yere ulaştırmayı
hedeflemektedir.


Ortac , Tacflex ve ORvent markaları dünya çapında tüm hakları saklı olan ve kablo bağlantı &koruma ürünlerinde tescilli bir marka olmuştur.
 
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin