Ortac Metal
Firma, 2002’de pirinç kablo rakorları üretimine başlamak için harekete geçti. Ortac tesisinin içinde Ortac temel iş anlayışına uyumlu olarak modern metotlar ve teknolojilerle metal üretimini geliştirdi.
Ortac son teknoloji çeşitli CNC makinaları, kalıphane’si, araştırma & geliştirme birimi, entegre yönetim birimi ve diğer makine ekipmanlarına sahiptir. Ek olarak, araştırma & geliştirme yüksek hassasiyetle bilimsel metotlar kullanılarak dünya trendlerini, son gelişmeleri ve en verimli yolları takip etmek suretiyle metal üretimi üzerinde çalışır.

“Teknolojiyi insan değeri ve emeğiyle birleştirmek, örnek olmak için fikirleri geliştirir“

AR-GE metal üretim altyapısını ve başarılı takım çalışması performansını gerçekleştirmek için en üst düzey seviyede maksimum hassasiyetle çalışır ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamak için tedbirleri alır.

Yalnızca Ortac’ın üretimdeki liyakati değil ayrıca üstün teknoloji gelişmeleri ve son metodlar Ortac tesisinde uzman personel tarafından takip edilir ve Ortac markası için her ne gerekliyse yazılım - donanım olarak temin edilir.
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin